AVŞA Nerede Kalınır?

Avşa Adasında konaklama açısından çok geniş bir yelpaze bulunmaktadır.


Avşa Nerede Kalınır:

Avşa 'da ekonomik, ucuz fiyatlara konaklamak için, çok fazla seçenekler bulunuyor. En ucuz fiyatları pansiyonlardan alabilirsiniz sırası ile apartlar moteller oteller ve kiralık evlerden uygun ve cazip fiyatlar alabilirsiniz . Size uygun bir yer mutlaka vardır ...

Nerde kalınır sorusuna cevabı sadece siz verebilirsiniz . Bahçeli, havuzlu, mutfaklı, balkonlu, deniz manzaralı, kahvaltılı yada yarım pansiyon sorularının cevabını sizin zevkiniz belirleyecek ve bu kararınıza bağlı konaklama işletmesini mutlaka bulacaksınız . Unutmayın Avşa tüm misafirlerin bütçesine hitap edecek kadar çeşitli seçeneğe sahiptir .

Pansiyon Fiyatları : 20 - 40 Lira arası değişmektedir .

Apart Fiyatları : 25 - 60 lira arasında değişmektedir .

Motel Fiyatları : 30 - 75 lira arası değişmektedir .

Otel Fiyatları : 60 - 150 lira arası değişmektedir .

Villa Fiyatları : Ortalama 100-300 lira arasındadır .

Ev Fiyatları : Müstakil evler ortalama günlük 100-300 lira arasındadır .

Daire Fiyatları : Düşük ve orta sınıf daireler kişi başı 10 liraya kadar bulunabilir . Lüks dairelerin gecelik fiyatları 200-300 lira arasındadır.

Yukarıda verilen fiyatlar özellikle kalabalık sezonda tavan yapar . Tutulacak konaklama kalite ve seviyesine göre fiyatlar değişkendir .

İlgili Konular : Avşa pansiyon fiyatları - Avşa Nerede kalınır - Avşa ekonomik oteller - Avşa Adasında ucuz Evler - Avşa AdasıUcuz Odalar

AVŞA Nerede Kalınır

AVŞA Nerede Kalınır 2


Avşa Nerede Kalınır Yorumları: