AVŞA Adası Kumtur

Kumtur Plajı Kumtur Koyu

Avşa Kumtur Mevkii

Kumtur Plajı - Kumtur Koyu Yiğitler Mahallesi Avşa Adası avsa360.gen.tr

Kumtur 360

Murat Bal paylaştı: 16 Mayıs 2018 Çarşamba


Kumtur Koyunun Cadının bağlarına dönen burunda ve İnceli Burunda midye çıkarabilirsiniz. Bizim deneyimlerimizde gördük ki Adanın en güzel midyeleri bu noktalardan çıkıyor.

Kumtur Plajı Midye Tava

Avşa Adası Kumtur 360 Canlı Fotoğraflar.

Murat Bal paylaştı: 1 Haziran 2018 Cuma


Türkiye Balıkesir Marmara Avşa Adası Yiğitler Mahallesi Kumtur Mevkii Kumtur Koyu Kumtur Plajı. Adanın en uç burunu... İncirli Koydan Kavaleros koyuna kadar olan alanı kapsayan Kumtur ve Kum burnu, Avşa'da az bilinen koylardan biridir. Avşa Adasını ziyaretinizde mutlaka uğramanızı tavsiye edeceğimiz noktalardan biride Kumtur Plajıdır.

Kumtur Plajı

Kumtur Plajı

Avşa Adasının gizli kalmış, cennet köşelerinden bir tanesi. Yiğitler mahallesine bağlı olan Kumtur pırıl pırıl denizi ile ön plana çıkar. Çevresinde günübirlik tesis bulunmamaktadır. Bir zamanlar Kumtur tesisleri adıyla işletmeye açılan günü birlik tesis, günümüzde faaliyet göstermemektedir. Günü birlik tesis bulunmadığı için yeme içme ihtiyaçlarınızı yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Avşa Adası genelinde çalışan Minibüs hatları bu noktaya ulaşım sağlamamaktadır. Kendi arabanız yada taksi ile Kumtur koyuna ulaşım sağlayabilirsiniz. Adanın en kalabalık zamanları bile sessiz sakin kalan bu koyda, muhteşem denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Murat Bal paylaştı: 1 Haziran 2018 Cuma